Pro koho je určena Hydrosféra?

Hydrosféra je určena pro lodní modeláře a to především pro sekci M. Připojit k Hydrosféře se může samozřejmě jakýkoliv modelář.

Proč vznikla Hydrosféra?

Hydrosféra vznikla z důvodu dlouhodobě chybějící komunikace lodních modelářů v sekci M. Tato chybějící komunikace vede až k takovým absurditám, které se na hlavní stranu opravdu nehodí.

Co přináší Hydrosféra nového?

Hydrosféra přináší možnost publikace článků a pro registrované modeláře možnost psaní komentářů k článkům. Dále registrovaní modeláři budou moci hlasovat, pokud u článku bude uveřejněna otázka k hlasování.

Jak se zadává nový článkek?

Stačí napsat mail na clanky@hydrosfera.cz a článek bude uveřejněn.

Jak mohu napsat komentář a hlasovat?

Nejdříve se modelář musí zaregistrovat. Povinné údaje pro registraci jsou login, heslo a přezdívka (nebo jméno). E-mail nebo telefon jsou výhodou pro komunikaci se správcem Hydrosféry. Přezdívka se bude automaticky připojovat ke komentářům. Registraci po dohodě upraví a doplní správce, pak modeláře uveřejní. Po přihlášení může modelář v sekci články otevřít detail článku, napsat i více komentářů a eventuelně hlasovat. Správce Hydrosféry si vyhrazuje možnost mazání komentářů a o smazání komentáře bude informovat mailem. Editovat komentáře není správce hydrosféry technicky schopen.

Kdo není správce Hydrosféry?

Správce Hydrosféry není ani KLM Plzeň, ani vedoucí sekce M ani nikdo jiný, jak se mnozí domnívají a domýšlejí. Pokud se pořádně podíváte, tak pod každým článkem i komentářem je někdo podepsaný.